Hakkımızda

Hakkımızda

40 yılı aşkın süredir sektöre hizmet veren kurucumuz Zeki AVCI, 2004 yılında yeni yapılanmayla MMS Marmara Makine adı ile ticari faaliyetlerini kurumsal bir kimlik altına toplamıştır.

Ülkemizin Gıda ve Hijyen sektöründe önde gelen sanayi kuruluşlarına Talaşlı imalat ve Çelik konstrüksiyon imalatları konusunda hizmet etmekteyiz.

Müşterilerimizin sadece ürünlerimizin kalitesiyle değil, hizmetlerimizin kalitesiyle de ilgilendiklerinin bilincindeyiz. Bundan dolayı hammadde girişinden teslimata kadar olan üretim prosesleri Mühendislerimizin kontrolü altında olup, problemsiz olarak sonuçlandırarak, sevkiyat performansımız en üst seviyede tutulmaktadır.

İSG uzmanımız, işyeri hekimimiz, kalite sistem yöneticimiz, proje yöneticimiz, CAD-CAM  operatörlerimiz, mali işler ve analiz uzmanımız, uluslararası sertifikalı kaynakçılarımız, ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilme, yüksekte çalışma, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini almış ve sertifikalı personellerimiz, sertifikalı ilk yardım ve yangın müdahale ekiplerimiz, tecrübeli idari kadromuz ile büyük sanayi kuruluşlarında başarılı projelere imza atmaktayız.

Misyonumuz

Kalitemizden ödün vermeden, fiyat-kalite değerlerini sizlerin lehine geliştirerek, en doğru hizmeti sunmak başlıca amaçlarımızdandır. Teknolojik gelişmemize devam etmeyi, genç ve dinamik nesillere kariyer olanakları vermeyi, ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmalarda yer alarak sizlere ve topluma değer katmayı görev olarak benimsemekteyiz.

Vizyonumuz

MMS Makine olarak yüksek kalite anlayışımız ile global pazara yön veren bir firma olmayı, geliştirilecek yenilikçi ürünlerle insan ve çevre sağlığına katkıda bulunmayı, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve firma ile ilgili tüm bireylerin kendilerini MMS Makine ailesinin bir parçası olduğunu hissettirmeyi hedefledik.

Değerlerimiz

  • Gönüllü, duyarlı
  • Öz’üne güvenen, Öz’üne inanan
  • Dert ile dertlenen
  • Sorumluluk hisseden, borçlu bilen
  • Hizmette fark gözetmeyen
  • Zamansız etik değerlerin takibi
  • Daha iyi’yi gözeten
  • Anlam katan, değer veren